Ogród dla miłośników nowoczesności

Jesteście miłośnikami nowoczesności i chcecie emanować tymi preferencjami w każdy możliwy sposób? Otóż możecie to robić w szczególności poprzez aranżacje wnętrz w Waszym domu oraz aranżację ogrodu.

Jak wygląda lub powinien wyglądać ogród osób nowoczesnych?

Teoretycznie taki ogród nie różni się zbyt wiele – jak w każdym innym, obecne są tutaj wspaniałe rośliny i ozdoby, ale to co najważniejsze to dobieranie ich w odpowiedni sposób i dobór tego, co będzie najlepiej wskazywało na zamiłowanie do nowoczesności, a chodzi oczywiście o meble i akcesoria ogrodowe. Meble z techno-rattanu czy z rattanu to w chwili obecnej najbardziej nowoczesna wersja mebli, do tego stół z hartowanego szkła bądź stół z drewna i metalu mogą prezentować się naprawdę znakomicie. Stoły ogrodowe i ławki w nowoczesnym ogrodzie  mogą być wykonane z drewna i mieć kształty proste, bez ozdób (http://styldrew.com/). W przypadku nowoczesnego ogrodu spotkać można też nowoczesne podejście do cięcia roślin, w szczególności krzewów, którym nadaje się różne ciekawe kształty. Tak cięte krzewy dobrze się komponują z minimalistycznymi stołami i ławkami ogrodowymi.

lawka-ogrodowa-balkonowa-ewa-3 stol-ogrodowy-szesciokatny-pawel (3)

Najważniejsze, to stworzyć ogród zgodny ze swoimi zamiłowaniami – najważniejsze jest to, abyśmy my czuli się w nim dobrze.